Tel.kontaktowy: 572 641 970
ul. Ludwikowo 1, Bydgoszcz Lokalizacja
 

Informacje Hotel Akor

HOTEL Akor

HOTEL Akor oferuje Państwu wygodne miejsce pobytu oraz organizację szkoleń, konferencji, uroczystości prywatnych i firmowych. Do dyspozycji gości oddajemy 61 przytulnych komfortowo wyposażonych pokoi z łazienką, telewizorem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, sale konferencyjno-bankietowe, kawiarnię oraz lobby bar.

Nasz hotel Jest idealnym miejscem dla osób, które pragną w rozsądnej cenie spędzić czas, niezależnie od tego czy przyjadą Państwo w celach turystycznych czy biznesowych. Restauracja serwuje doskonale skomponowane posiłki kuchni staropolskiej i europejskiej.

Położony jest w cichej i spokojnej części miasta Bydgoszcz, przy terenach leśnych dających możliwość spacerów na łonie przyrody. Niewielka odległość od Centrum Miasta - Stary Rynek około 3 km. W pobliżu znajduje się Myślęcinek -Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Stadion Zawisza, Centrum Konferencyjne Opera Nova około 2,5 km, Dworzec PKP około 1 km.

Recepcja hotelu czynna jest od godziny 6.30 do 22.00. Pracownicy w razie potrzeby zamówią Państwu taksówkę, udzielą informacji na temat miasta, wyszukają odpowiednich połączeń, pomogą wynająć samochód. Dla Państwa wygody obiekt wyposażony jest w windę, oraz bezpłatny parking monitorowany.

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz mamy nadzieję, że pobyt w Hotelu Akor będzie dla Państwa miłym wspomnieniem.

Zapewnia relaks w komfortowych wnętrzach, na który stać każdego. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy dla firm oraz dla osób prywatnych. Nasza doświadczona załoga jest do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie.

Hotel Manager

Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku – 830-hektarowy park położony zaledwie KILKA minut od centrum miasta. Oferuje m.in. przejażdżki kolejką wąskotorową i dorożkami, zabawę na karuzeli oraz jazdę konną. Na jego terenie znajduje się jeden z nielicznych w Polsce Ogrodów Fauny Polskiej oraz Ogród Botaniczny i Roślin Górskich.

Filharmonia Pomorska i Opera Nova – oprócz koncertów i spektakli organizowane tu są festiwale i konkursy na skalę międzynarodową.

Bazylika św. Wincentego à Paulo – największy bydgoski kościół i jednocześnie jeden większych w Polsce. Świątynia wzorowana jest na rzymskim Panteonie.

Kanał Bydgoski, którym można przepłynąć przez centrum.

Wyspa Młyńska - zabytkowa wyspa rzeczna w rejonie staromiejskim Bydgoszczy,pełni funkcje rekreacyjne oraz kulturalne ze względu na obecność licznych obiektów muzealnych oraz sąsiedztwo Opery.

Pałac w Ostromecku zbudowany w stylu KLASYCYSTYCZNYM.

Szybka Rezerwacja

Rezerwacja pokoi hotelowych Hotelu Akor

W kilku krokach dokonacie Państwo wstępnej rezerwacji pokoi hotelowych.

Prosimy o potwierdzenie rezerwacji dokładnie 2 dni przed przyjazdem

Mapka Dojazdowa